Kartonex | Opakowania

Kontakt z producentem opakowań z tektury...

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na pytania związane z naszymi produktami.

Masz pytane, potrzebujesz pomocy przy opakowaniu produktu? Podpowiemy, jak to zrobić, aby było skutecznie, bezpiecznie (dla produktu i transportu), sprawnie oraz tanio. Nasz dział marketingu nie tylko doradzi w doborze opakowania, ale również fachowo zaprojektuje je dla Ciebie.

Opakowanie to narzędzie aktywnej sprzedaży. Właściwie zaprojektowane opakowanie, oprócz podstawowej funkcji jaka jest zabezpieczenie towaru przynosi wymierne korzyści z czysto handlowego punktu widzenia. Dzięki dobremu opakowaniu produkt wyodrębnia się z tłumu innych produktów, zaznacza swoją obecność na półkach sklepowych, a przez to – sprzedaje się.

Dobrze zaprojektowane opakowanie powoduje powstanie w umyśle konsumenta wyobrażenia o dobrym produkcie. Skontaktuj się z nami poprzez formularz zapytania w celu doprecyzowania twojej oferty.

Kartonex producent opakowań z tektury - kontakt z firmą
  • 22-300 Krasnystaw
  • ul. Leśna 4B
  • tel/fax +48 82 576 22 73
  • Biuro czynne 7-15
  • Email: kartonex@kartonex.pl

Prezes Zarządu | Piotr Kubaszewski

kubaszewski@kartonex.pl

Wiceprezes Zarządu | Karolina Promny

promny@kartonex.pl

Sekretariat | Marta Dudzińska
tel./fax +48 82 576 22 73
mdudzinska@kartonex.pl

Dział Handlowy | Karolina Górska
tel. +48 602 631 856
kgorska@kartonex.pl

Dział Handlowy | Artur Rogowski
tel. +48 600 481 806
arogowski@kartonex.pl

Dział Handlowy | Marek Sobstyl
tel. +48 602 716 658
msobstyl@kartonex.pl

Dział Techniczny | Wojciech Szyszkowski
tel. +48 604 246 941
wszyszkowski@kartonex.pl

Główny Księgowy | Ryszard Kulik
tel./fax +48 82 576 30 31
ryszardkulik@kartonex.pl

Dział Handlowy | Rafał Karczmarek
tel. +48 889 946 323
rkarczmarek@kartonex.pl

Katalog FEFCO
międzynarodowy standard kodów opakowań kartonowych.