Kartonex | Opakowania

Producent opakowań tekturowych | o firmie...

Kilka słów o firmie Kartonex, która zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości opakowań.

Jesteśmy na rynku od 1958 r. i od początku podlegamy ciągłym modernizacjom i inwestycjom. Zdobywamy zaufanie swoich odbiorców oraz gromadzimy doświadczenie w zakresie technologii wytwarzania opakowań z tektury i papieru, dostosowując produkcję do wymogów rynku i potrzeb klientów.
Jesteśmy znaczącym i cenionym producentem na rynku krajowym co udowodniła przez 59 lat swojego istnienia. Zatrudniamy ponad 100 osób w tym 75% to osoby z niepełnosprawnością, co daje nam status Zakładu Pracy Chronionej. Stworzyliśmy bardzo dobre warunki zatrudnienia, socjalne i rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Nieustannie angażujemy się w rozwiązywanie ich problemów.
Kartonex przez cały okres swej działalności prowadzi intensywne działania mające na celu rozwój firmy, korzystając także z funduszy unijnych. Jesteśmy producentem opakowań z tektury falistej oraz opakowań papierowych co stanowi główny przedmiot działalności Kartonex.

Inwestycje firmy Kartonex | opakowania Lublin

Inwestycje. Spółka Kartonex nieustannie inwestuje w nowe technologie. Przykładem tego jest kolejna hala wraz z kompletną linią do produkcji worków papierowych.

Ekologia jest ważnym czynnikiem branym pod uwagę podczas produkcji w firmie Kartonex | pudła kartonowe

Ekologia. Wierzymy w technologie przyjazne środowisku Nasze opakowania wytwarzane są z naturalnych surowców a firma posiada ekologiczne kotłownie gazowe. Konsekwentnie doskonalimy metody działania w zakresie zużycia energii i materiałów

Kartonex otrzymałw wiele nagród i wyróżnień jako producent opakowań z województwa lubelskiego.

Nagrody. Doświadczenie i niezawodność firmy Kartonex docenione zostały wioloma nagrodami i wyróżnieniami, m.in. Excellence w Biznesie, Gale Biznesu, Wojewódzki Lider Biznesu, Nagroda PEFRON za wyróżniającą się działalność na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych i wiele innych.

Kartonex od wielu lat wspomaga organizacje i akcje charytatywne. Z troską i zaangażowaniem reagujemy na problemy potrzebujących, dlatego każdego roku staramy się aktywnie odpowiadać na kierowane do nas prośby.

Charytatywnie. Spółka Kartonex od wielu lat angażuje się w działalność charytatywną. Z troską i zaangażowaniem reagujemy na problemy potrzebujących, dlatego aktywnie pomagamy m.in. placówkom edukacyjnym, warsztatom terapii zajęciowej czy szkołom specjalnym.