Wyłącz Preloader
Kartonex | Opakowania

Aktualności: opakowania z tektury falistej...

Najnowsze wiadomości dotyczące opakowań z tektury falistej, worków papierowych...

Firma Kartonex w Krasnymstawie, posiada wieloletnią tradycję w dziedzinie produkcji opakowań zarówno z tektury falistej jak i worków papierowych. Nasz park maszynowy podlega ciągłej rozbudowie oraz modernizacji. Naszym głównym założeniem jest wdrożenie innowacyjnego produktu dzięki czemu wejdziemy na wyższy poziom rozwoju technologicznego oraz znacząco zwiększy poziom produkcji co za tym idzie pozyskanie nowych klientów oraz zatrudnienie nowych pracowników. Nasza firma stawia nie tylko na rozbudowę, ale także na ekologię, która ma kluczowe znaczenie w dziedzinie papierniczej. Nasze opakowania wytwarzane są z naturalnych surowców dodatkowo posiadamy ekologiczne kotłownie gazowe. Jako kluczowy producent opakowań w Krasnymstawie realizujemy aktywną politykę proekologiczną która stale polepsza procesy produkcyjne celem skutecznego ograniczenia wpływu zakładu na środowisko.

Chcemy, aby znak firmowy "Kartonex" kojarzył się naszym Klientom z zaufaniem i profesjonalizmem oraz rzetelną i fachową obsługą na każdym kroku naszej działalności.


Dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy.

Kartonex Sp. z o.o. informuje iż dnia 13.08.2020r zawarł umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy.

Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 270 779,40 zł (słownie: dwieście siedemdziesiąt tysięcy siedemset siedemdziesiąt dziewięć złotych 40/100). Całkowita kwota wydatków kwalifikowalnych wynosi 270 779,40 zł (słownie: dwieście siedemdziesiąt tysięcy siedemset siedemdziesiąt dziewięć złotych 40/100). Przyznane dofinansowanie w kwocie 270 779,40 zł (słownie: dwieście siedemdziesiąt tysięcy siedemset siedemdziesiąt dziewięć złotych 40/100), co stanowi 100% kwoty kosztów kwalifikowalnych.

Okres kwalifikowalności wydatków w Projekcie rozpoczyna się w dniu 2020-07-01 i kończy się w dniu 2020-09-30.

Wsparcie będzie przeznaczone na finansowanie kapitału obrotowego w celu zaspokojenia pilnych potrzeb w zakresie płynności i przezwyciężenia trudności finansowych, które zaistniały wskutek pandemii COVID-19.ę

RODO w firmie Kartonex - producencie opakowań z tektury falistej.

Ochrona danych osobowych przez Kartonex Sp. z o.o. (RODO)

Zasady przetwarzania, przez firmę Kartonex Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leśna 4B, 22-300 Krasnystaw, danych osobowych oraz o przysługujące Państwu w związku z tym prawa.

Firma Kartonex producent opakowań papierowych ma już 50 lat. Olbrzymie doświadzcenie zdobyte przez te lata sprawiają, że Kartonex jest zaufanym producentem worków z wkładem foliowym, worków szytych, opakowań z tektury, pudeł tekturowych, worków papierowych. Zapraszamy do współpracy firmy z lubelszczyzny (Lublin, Kraśnik, Łęczna, Biłgoraj, Świdnik, Lubartów) oraz całego kraju.

PONAD 60 LAT DZIAŁALNOŚCI KARTONEXU PRODUCENTA OPAKOWAŃ

Kartonex Sp. z o.o. już od 60 lat produkujemy najwyższej jakości opakowania. Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą produkty bezpieczne i ekologiczne, specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektur falistych, jesteśmy również producentem worków papierowych z nadrukiem wielokolorowym.

Gratuluję i życzę kolejnych lat rozwoju na rynku opakowań.

M. Kazańska
Firma Kartonex producent opakowań papierowych ma już 50 lat. Olbrzymie doświadzcenie zdobyte przez te lata sprawiają, że Kartonex jest zaufanym producentem worków z wkładem foliowym, worków szytych, opakowań z tektury, pudeł tekturowych, worków papierowych. Zapraszamy do współpracy firmy z lubelszczyzny (Lublin, Kraśnik, Łęczna, Biłgoraj, Świdnik, Lubartów) oraz całego kraju.

CERTYFIKAT JAKOŚCI ISO9001:2001

Długoletnie doświadczenie umożliwiło nam wprowadzenie odpowiednio wysokiego poziomu naszych usług, opartych na standardach certyfikatu jakości ISO9001:2001 oraz systemu HACCP. Naszym klientom proponujemy również opakowania z certyfikatem UN do transportu materiałów niebezpiecznych.

Polecam opakowania firmy Kartonex. Są wytrzymałe i wykonane z dużą precyzją.

K. Barańska | KLC
Firma Kartonex producent opakowań z tektury falistej podejmie współpracę z przedstawicielami przemysłu papierniczego.

WSPÓŁPRACA Z PRZEDSTAWICIELAMI PRZEMYSŁU PAPIERNICZEGO

Kartonex Sp. z o.o. producent z wieloletnim doświadczeniem zajmujący się produkcją wysokiej jakości opakowań z tektury falistej, poszukuje chętnych firm do współpracy, z przedstawicielami przemysłu papierniczego w zakresie: tektury falistej szarej i bielonej, 3 i 5 warstwowej jak również papierów workowych szarych i bielonych o gramaturze 60 i 70 g/m2, oraz papierów powlekanych 60+10 PE. Zachęcamy do kontaktu oraz współpracy.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telfonu 82 576 22 73

Kartonex | Opakowania