news
wasze samochody
video
galerie
o nas

naglowek_g

naglowek_g

naglowek_g

naglowek_g

naglowek_gPrezes Zarządu PDF Drukuj Email
Prezes Zarządu
Zygmunt Kapuścik
Sekretariat
tel./fax: +48 82 576 22 73
E-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Zygmunt Kapuścik prezes zarządu „Kartonex” Sp. z o. o. w Krasnymstawie. Zygmunt Kapuścik od kilkunastu lat z powodzeniem zarządza firmą „Kartonex” w Krasnymstawie, która istnieje na rynku opakowań już ponad 50 lat. Pod jego kierownictwem Kartonex ciągle rozwija się. W tym roku oddana została nowa hala produkcyjna, na którą część pieniędzy pozyskano z funduszy unijnych. Wkrótce ruszy tu na dużą skalę m. in. produkcja worków i torebek papierowych, a przede wszystkim opakowań wielkogabarytowych z tektury falistej.
Firma powstała w lutym 1958 roku jako Spółdzielnia Inwalidów. W listopadzie 1994 r. nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę prawa handlowego, z nazwą „Kartonex” Sp. z o. o. Dobre zarządzanie, operatywność, a także zaangażowanie załogi dały wymierne efekty.
Produkty „Kartonexu” prezentują najwyższy poziom wyrobów w swej klasie. Firma pod kierownictwem Zygmunta Kapuścika jest wierna swojej misji określonej ponad pół wieku temu. Do dzisiaj utrzymuje niezwykle wysoki (89 proc.) wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Otacza opieką byłych pracowników, daje zatrudnienie wielu osobom, szczególnie niepełnosprawnym, jako jedyny zakład pracy chronionej w powiecie. „Kartonex” otrzymał wiele wyróżnień, nagród i certyfikatów. Kierowany przez prezesa Zygmunta Kapuścika uzyskał także uznanie odbiorców swoich wyrobów i lokalnej społeczności jako mecenas i sponsor różnorodnych przedsięwzięć, wspomagający działania instytucji i organizacji lokalnych. Zarówno kontrahenci jak też współpracownicy twierdzą, że prezes Zygmunt Kapuścik to człowiek, na którym można polegać. Jako zakład pracy chronionej firma działa na rzecz integracji społecznej osób niepełnosprawnych. Zarząd PFRON przyznał Zygmuntowi Kapuścikowi szczególne wyróżnienie- statuetkę, którą do tej pory otrzymało w Polsce ok. 30 osób, ludzi wybitnych w swej dziedzinie, nagrodzonych za znaczące osiągnięcia w sferze rehabilitacji zawodowej i społecznej. JM